بسیاری از افراد بر این باورند که برای گرفتن نتیجه مطلوب در کنکور سراسری یا هر آزمون دیگر ، باید مطالعه زیادی انجام دهند ، در حالی که برای موفقیت و رسیدن به نتیجه مطلوب ، باید برای موفقیت خود برنامه ریزی کنید. دنبال آن بروید ، یک مشاور علمی می تواند برای شما بسیار مفید باشد. مشاوره تحصیلی ابتدا سطح آمادگی شما را بررسی می کند و سپس توانایی شما را برای انجام برنامه های دانشگاهی بررسی می کند. وی علاوه بر برنامه ریزی زمان و مدیریت تحصیلی شما ، تست هایی مانند سوالات کنکور را برای شما ارسال می کند و نحوه ارسال سوالات کنکور را به شما می گوید. در ادامه به مشاوره تحصیلی انلاین با چت رایگان اشاره میکنیم.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان را به مطالعه تشویق می كنند و سعی می كنند دانشجویان را با مشكلات شخصی و تحصیلی خود حمایت و یاری كنند.

بیشتر مشاوران مدرسه با مسئولان مدرسه ، معلمان ، والدین و روانشناسان ارتباط برقرار می كنند و سعی می كنند تا از طریق مشاهدات دانش آموزان را در پیشبرد امور یاری دهند.

این مشاوران جامع سعی دارند تا با راهنمایی همه جانبه و پشتیبانی متنوع ، دانش آموزان را در کلاس موفق کنند. شایعترین مشکلات دانش آموزان شامل اضطراب ، زندگی شخصی ، مشکل در مطالعه ، مدیریت استرس و مشکلات عاطفی مختلف است.

علاوه بر این ، مشاوران مسئولیت نظارت بر فعالیتهای تحصیلی دانش آموزان را بر عهده دارند و موظفند آنها را در مورد خطرات پیش روی کارهای علمی خود هشدار دهند.

آنها غالباً برنامه های خوبی برای درس می سازند ، هدف گذاری می کنند و زندگی خود را منظم می کنند تا بتوانند به اهداف خود و نتایج مورد نظر خود برسند.

امروزه مشاوره تحصیلی به دلیل پیشرفت و تخصص در دانش ، مشاغل و شرکت ها در هر زمینه تحصیلی بسیار مهم شده است. همه در زندگی آکادمیک خود گزینه های زیادی دارند و مشاوره تحصیلی در سرنوشت شما نقش بسزایی دارد. با یک انتخاب صحیح می توانید آینده روشنی را برای تحصیلات و شغل خود رقم بزنید. بهترین راه برای انجام یک انتخاب صحیح آموزشی ، شناسایی استعدادها ، علایق و توانمندی های خود و همچنین کاوش در آینده تحصیلی و شغلی است. بنابراین یک تصمیم آگاهانه و منطقی رمز موفقیت است. برای انجام این انتخاب ، استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری بهترین راه حل است.

یکی از مسائلی که بسیاری از مراجعان و خانواده‌های آنان را دچار سردرگرمی می‌کند، چالش‌های تحصیلی پیش رویشان است که سبب تحمیل تنش بسیار زیادی بر روی افراد می‌شود. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه زمانی از مشاوره تحصیلی آنلاین استفاده کنیم؟ که می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

1- انتخاب رشته سال 9 به 10 دبیرستان

2- کنکور سراسری

3- انتخاب رشته کنکور سراسری

4- کنکور کارشناسی ارشد

5- انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

6- کنکور دکتری

7- انتخاب رشته دکتری

8- مصاحبه دکتری

9- تغییر رشته تحصیلی در تمامی مقاطع از مهم‌ترین موارد نیازمند به مشاوره تحصیلی

10- انصراف از دانشگاه

11- تحصیل بدون کنکور

12- تحصیل در خارج

چرا مشاوره تحصیلی آنلاین با چت

  • مقرون به صرفه بودن برای والدین از لحاظ مالی و از لحاظ وقت برای دانش آموز.
  • برخلاف مشاوره حضوری که دانش آموز نمی تواند به تنهایی به مرکز مشاوره مراجعه کند ، نیازی به همراهی والدین هنگام دریافت مشاوره تلفنی نیست.
  • سهولت و سرعت دسترسی به مشاور تلفنی در صورت لزوم و همزمان در زمانی که دانش آموز با مشکل یادگیری روبرو می شود.
  • راحتی دانش آموز هنگام دریافت مشاوره تلفنی از نظر موقعیت مکانی و زمانی که هر دو به انتخاب وی بستگی دارد.
  • انتقال سیستمهای آموزش و آموزش بصورت رو در رو با واقعیت مجازی.
  • از اتلاف وقت و انرژی که در مشاوره حضوری رایج است خودداری کنید.

 برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان کلیک کنید