در صورت داشتن تلفن همراه اندروید و وارد شدن به لینک سایت با استفاده از رمز شخصی خود می توانید ابلاغیه جدید در سامانه ثنا را مشاهده نمایید. برای رفاه حال همه شهروندان محترم قوه قضاییه تمهیداتی در نظر گرفته است که پس از نصب نرم افزار مورد نظر می توانید به راحتی وارد پنل کاربری خود شده و اطلاعات لازم را وارد نمایید. توجه داشته باشید که در صورت ثبت نام در سامانه ثناد امکان مشاهده اطلاعات را خواهید داشت در غیر این صورت نخواهید توانست وارد سامانه شوید.

با توجه به اینکه امکان مشاهده ابلاغیه قضایی با موبایل تنها برای کاربران ایرانی وجود دارد، لذا در صورت روشن بودن فیلتر شکن شما امکان ورود به سایت را نخواهید داشت. همچنین برای وارد شدن به سامانه مورد نظر، حتما باید نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب کنید. این نرم افزار اندروید می باشد و امکان دانلود و دریافت آن در سایت قوه قضاییه نیز وجود خواهد داشت. پس از نصب برنامه مورد نظر می توانید سایر مراحل را پشت سر بگذرانید.

برخلاف گذشته که ابلاغ های دادگاه درب منازل ارسال می گردید و افراد با دریافت آن می توانستند از رای دادگاه اطلاع یابند. در حال حاضر تمام این مراحل با استفاده از رویت ابلاغیه در ثنا امکان پذیر نموده اند. به هنگام صدور ابلاغ در دادگاه برای شما پیامکی ارسال خواهد شد مبنی بر اینکه ابلاغیه ای صادر شده است و می توانید با ورود به سایت بازکردن ابلاغیه الکترونیکی آن را مشاهده نمایید.

 برای مشاهده ابلاغیه قضایی با موبایل اینجا کلیک کنید.